Budowa domu to nic strasznego ...z naszą pomocą to łatwiejsze niż Ci się wydaje.

Budowa domu to nic strasznego ...z naszą pomocą to łatwiejsze niż Ci się wydaje.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w zakresie prac architektoniczno – budowlanych pragniemy zaoferować Państwu nową, kompleksową usługę, polegającą na pomocy w budowie domów systemem gospodarczym. To innowacyjna usługa na rynku, która łączy z jednej strony maksymalną kontrolę wydatków, a z drugiej pozwala czerpać z naszego bogatego doświadczenia w zakresie realizacji inwestycji budowlanych.

System gospodarczy różni się od zleconego przede wszystkim kosztami budowy. Pozwala on zaoszczędzić nierzadko do 30-40% inwestycji. Wymaga on jednak od inwestora sporej wiedzy budowlanej, dyscypliny finansowej i w końcu bardzo dobrej organizacji procesu inwestycyjnego. Nakłada on również na niego konieczność wielogodzinnego wyszukiwania rzetelnych wykonawców, opierając się jedynie na opinii znajomych, czy też informacji zawartych w forach budowlanych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy usługę, która w znakomity sposób łączy obniżenie kosztów budowy, jak również pozwala nie martwić się o cały proces inwestycyjny, ponieważ jest on bezpośrednio zlecony i nadzorowany przez naszą firmę. Jak to działa?

Zaczynamy od działki (dla Państwa wygody możemy taką znaleźć i przeanalizować pod katem możliwości zabudowy). Wybór idealnej działki budowlanej to nie lada wyzwanie. Więcej na ten temat pisaliśmy w poprzednim artykule.

W drugim etapie zajmujemy się kompleksowo formalnościami związanymi z uzyskaniem pozwolenia na budowę (zlecamy wykonanie mapy, badań, wykonujemy projekty zjazdu, przyłączy etc, a nawet składamy za Państwa dokumentację do urzędu i uzyskujemy niezbędne klauzule). Pomagamy również Państwu w wyborze odpowiedniego projektu współpracujemy z firmami architektonicznymi.

W trzecim etapie przygotowujemy działkę do budowy oraz doprecyzowujemy kosztorys (budżet inwestycji).

W czwartym etapie rozpoczynamy budowę domu. Od tego czasu mają Państwo bezpośrednią kontrolę nad wydatkami, ponieważ w odróżnieniu od innych firm, to Państwo mają bezpośredni wpływ na wybór materiałów, faktury wystawiane są bezpośrednio na Państwa, co pozwala uniknąć ukrytych marż i narzutów i co najważniejsze, płacą Państwo po zrealizowaniu zlecenia. Zakres naszych obowiązków ustalają Państwo z nami indywidualnie. Realizujemy inwestycje pod klucz, łącznie z odbiorami i pozwoleniami na użytkowanie.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.
Kraków, Osiedle Jagiellońskie 19 lok. 27, 31-834 Kraków
Więcej informacji znajdziecie Państwo pod numerem telefonu 509-311-044
Email: inwestycje@arkadom.pl, biuro@arkadom.pl,