Home Staging czyli przygotuj mieszkanie do sprzedaży

 

HOME STAGING

Przygotowanie mieszkania do sprzedaży nie jest kwestią łatwą. Potencjalni kupcy są w obecnych czasach wymagający i niezbyt skorzy do podejmowania pochopnych decyzji. Mieszkania oczywiście cały czas się sprzedają, ale to jak szybko uda się tego dokonać, zależy w dużej mierze od jego dobrego przygotowania. Coraz więcej osób szuka mieszkania, w którym będzie można od razu zamieszkać, bez konieczności długich remontów i wprowadzania rewolucyjnych zmian. Jest wiele czynników (brzydkie zapachy, brud, bałagan, słabe oświetlenie, ciemne wykładziny, duże dywany, zaniedbany przedpokój itd), które mogą potencjalnego kupca skutecznie odstraszyć od Twojej nieruchomości. Nie każdy z nas ma czas i umiejętności pozwalające mu ocenić co i jak poprawić aby mieszkanie stało się bardziej atrakcyjne dla potencjalnych klientów.

Biuro Nieruchomości „Arka- Dom” pomoże Państwu ustalić co należy zmienić, Pomożemy przygotować mieszkanie tak, że sprzeda się szybciej i za żądaną cenę.

Wizyta naszego pośrednika obejmuje analizę stanu nieruchomości (wykorzystania miejsca, użytych kolorów, oświetlenia, rodzaju i rozmieszczenia mebli, stopnia „zagracenia” mieszkania itp.).

Analiza nieruchomości dokonywana jest w czasie osobistej wizyty, podczas której przedstawiana jest diagnoza oraz dyskutowane rozwiązania dla problematycznych miejsc.

Proponujemy proste i niedrogie rozwiązania, które często można wykonać samodzielnie. Współpracujemy również z fachowcami, brygadami remontowymi, architektami wnętrz, ekipami sprzątającymi, komisami meblowymi itd..

home staging

      HOMESTAGING

przed                                         po

 

   

Wszystko to pozwala wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów kupujących i pomóc w szybkiej sprzedaży nieruchomości.